جان باختن یک زن از اثر کثرت تجاوز جنسی در کندز

comments 0

هندوکش-کندز: منبع هندوکش نیوز در میان گروه طالبان از جان باختن یک زن ربوده شده از سوی اعضای این گروه در ولایت کندز خبر میدهد.
منبع که نخواست هویت اش فاش شود به هندوکش نیوز میگوید :خانمی که چندی قبل از روستای قرق ولسوالی دشت ارچی این ولایت از سوی طالبان ربوده شده بود به علت کثرت تجاوز جنسی از سوی جنگجویان گروه طالبان جان باخت.
منبع می افزاید که؛ جنگجویان گروه طالبان سه هفته قبل شب هنگام در روستای قرق ولسوالی دشت ارچی بر یک منزل هجوم برده بالای یک خانم پاکدامن تجاوز گروهی نموده و یک خانم دیگر را با خود برده بودند.
منبع افزود؛خانم ربوده شده از سوی طالبان در محلی که نگهداری میشد از همان آوان شب هنگام از سوی افراد طالبان مورد تجاوز گروهی قرار میدادند و در یک هفتۀ اخیر با وجود بیماری هایی که عاید حال این خانم گردیده بود باز هم از سوی افراد طالبان مورد تجاوز قرار میگرفت.


منبع علاوه میکند که به دلیل بیماری شدید و کثرت تجاوز و بیرحمی جنگجویان گروه طالبان خانم مذکور شنبه شب جان به حق سپرد و با جهان فانی وداع کرد.
گفتنی است که چندی پیش نیز گروه طالبان بالای یک زن با حضور شوهر و فرزندانش در بدخشان تجاوز گروهی نموده و سپس او را به دار آویخته بودند.
روی همرفته پیش تر از آن افراد گروه طالبان در ولایت های تخار،جوزجان،میدان وردک،فاریاب و سرپل نیز بارها بالای نوامیس مردم تجاوز گروهی نموده اند.
جالب توجه این که گروه طالبان همواره داد از اسلامیت و دیانت میزنند اما بر عکس افراد این گروه نه تنها این که زنان پاکدامن و مسلمان کشور را در گوشه و کنار این خاک مورد تجاوز گروهی قرار میدهند حتی بالای حیوانات هم رحم نمیکنند که این عمل شان از دید اسلام و کتاب خداوند غیر انسانی و اسلامی می باشد.
نجیبه سروری

Comments