۱۰ راه لاغر شدن بدون ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی

comments 0

0 Views

-بخش خدمات صحت سایت

بعضی از افراد هستند که میخواهند اندام مناسب داشته باشند بدون ورزش کردن و یا هم رژیم گرفتن .

ما برای شما  ۱۰ راه یا روش را بیان میداریم که با این ۱۰ روش ساده صاحب اندام مناسب شوید.

1.نوشیدن آب

۳ ساعت قبل از صرف غذا یک یا دو گیلاس آب بنوشید تا قسمتی ازمعده شما را پر باشد و باعث میشود که غذا کمتر بخورید .

2.متوجه غذا تان باشید

در وقت غذا خوردن عجله نداشته باشید و کوشش کنید تنها متوجه غذای که میخورید باشید در هنگام غذا خوردن تلویزیون نبینید از تلیفون تان دور باشید متوجه طعم و مزه غذا باشید.

3.انتخاب ظرف برای غذا خوردن

در وقت غذا خوردن از ظرف های کوچک استفاده کنید و اگر با دست نان میخورید عادت تان تغییر داده با قاشق و پنجه نان بخورید و اگر با قاشق و پنجه غذا میخورید بهتر است که با چوبک های چینایی غذا بخورید این کار ها باعث میشود که شما متوجه ظرف و طرز خوردن غذا باشید و کمتر غذا بخورید.

4.زیادتر بخوابید

خوابیدن زیاد باعث میشود که شما غذایی کمتری بخورید علاوه بر این خوابیدن زیاد تاثیر مثبت بر روی سوخت ساز چربی ها و متعادل کردن هورمون های بدن دارد چون در هنگام خواب بدن در هر ساعت بین ۵۰ الی ۱۰۰کالری انرژی مصرف میکند.

  1. خوابیدن در جای سرد و خنک

خوابیدن در جای سرد باعث  میشود که بدن شما برای گرم نگهداشتن بدن و حفظ دما مجبور شود که  کالری و چربی  بیشتر را بسوزاند که این کار منجر به کاهش وزن تان میگردد.

  1. در مینو ای غذایی تان ترکیبات چربی سوز را شامل کنید

شما میتوانید که همیشه غذا های دلخواه تان نوش جان کنید اما با شامل کردن خوارکه های همچون ماهی. تخم مرغ . روغن زیتون –مرچ تازه تند . چای سبز و نعنا میتوانید که چربی های بدن را بسوزانید.

  1. فراموش کردن پرخوری

اگر شما شیرینی را دوست دارید میتوانید که بخورید فقط کم بخورید زیاده روی نکنید اگر نمیتوانید که خود را از خوردن شیرینی های دلخواه تان کنترول کنید پس میتوانید که این شیرینی ها را صبح میل کنید چون بدن در صبح وقت به انرژی بیشتر نیازمند میباشد که به آسانی و میشود انرژی گرفته شده دوباره مصرف شده جذب بدن نگردد.

8.مسواک کردن دندان ها

بعداز هر بار غذا خوردن دندان هایتان را مسواک کنید که این کار سبب میگردد که شما دوباره طرف غذا نروید و همچنان مسواک زدن باعث میشود که طعم دهن تان تغییر کند و از خوردن غذا لذت نبرید.

 

9.خندیدن

خنده کردن سبب میگردد که  مصرف انرژی در بدن تا ۲۰ درصد افزایش میابد و عضلات شکم هم فعال شده و چربی های اطراف اش میسوزد برای این که بیشتر بخندید در طول روز مدت نیم الی یک ساعت فلم های کمدی تماشا نماید.

10.از مشکوله استفاده کنید

در وقتیکه مطالعه میکنید یا هم کنار پایه تلویزیون نشسته میباشید مشکوله را گرم کرده در قسمت های که فکر میکنید چربی دارد بگذارید گرمی مشکوله باعث میشود که بدن تان عرق کند و از چربی های بدن تان نجات یابید.

مریأ احمدزی

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *