یوونتوس با نتیجه 3 بر 1 مغلوب لاتزیو گردید

comments 0

9 Views

هندوکش _ ورزش: در چارچوب رقابت های هفته پانزدهم رقابت های سری آ ایتالیا؛ بازی حساس میان تیم فوتبال یوونتوس و لاتزیو در ورزشگاه الیمپیکوی شهر روم به میزبانی یوونتوس برگزار گردید.

در این بازی یوونتوس به این فکر بودند که با این پیروزی صدرنشین میشود بازی را نسبت به لاتزیو بهتر ترآغاز نمود و در دقیقۀ 25 توسط پاس عرضی بنتانکور با بغل پای ساده کریستیانو رونالدو وارد در وازه لاتزیو گردید.

بازیکنان لاتزیو پس از دریافت اولین گول، اختیار بازی را در دست گرفت و در دقیقۀ وقت های تلف شده نیمه اول ارسال عالی لوئیز آلبرتو با ضربه سر لوئیز فلیپه تبدیل به گول تساوی گردید.

نیمه دوم؛ هردو تیم بازی را بسیار محتاطانه آغاز نمودند ودر درقیقۀ 68 یووه یکتن از بازیکنان خود را از دست داده وتیم اش ده نفری شد.

در دقیقۀ 74 پاس فوق العاده آلبرتو به میلینکوویچ ساویچ رسید و او هم بایک ضربه بسیار عالی آن پاش را وارد دروازه شزنی نمود. به همین ترتیب در دقیقۀ 77 شزنی در شرایط تک به تک کوریا را سرنگون و داور اعلام پنالتی نمود. که توسط یموبیله به گول تبدیل نشد. در دقیقۀ 94 بازی بود که لاتزیو سومین گول شانرا با ضربۀ کایسدو به ثمر رساند که سرانجام بازی با نتیجه 3 بر1 به سود لاتزیو پایان یافت.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments