کشته شدن دو مهاجم مسلح که بالای دفتر کمیسیون انتخابات ولسوالی قیصار حمله نمودند

comments 0

2101 Views

هندوکش –فاریاب : مقام‌های امنیتی می‌گویند که سه مهاجم که قصد حمله به دفتر کمیسیون انتخابات در ولسوالی قیصار ولایت فاریاب را داشتند، قبل از رسیدن به هدف، از سوی نیروهای امنیتی از پا درآمده‌اند.

نصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله امروز یک‌شنبه(۳۱سنبله) با بیان این خبر گفته است: “حوالی ساعت ۶:۲۰ صبح امروز ۳ مهاجم که دو تن‌شان چادری زنانه بر سر داشتند، قصد حمله بر دفتر کمیسیون مستقل انتخابات در ولسوالی قیصار ولایت فاریاب را داشتند، که توسط پولیس ایست بازرسی منطقه ساق، شناسایی؛ دو تن آنان کشته و یک تن دیگر بازداشت شدند”.

در همین حال پولیس فاریاب گفته است که این مهاجمین سوار بر یک عراده موتر نوع سراچه، قصد ترور نیروهای امنیتی و دفاعی را در مرکز ولسوالی قیصار داشتند که در کمربندی بندر شاخ، واقع در بازار این ولسوالی، دو تن از آنان کشته و ۱ تن دیگر بازداشت شده است.

پولیس فاریاب افزوده است که از نزد این مهاجمین سه میل سلاح کلاشینکوف، یک پایه ریموت کنترول و مقداری مواد انفجاری به دست نیروهای امنیتی افتاده است.

به گفته پولیس فاریاب، در جریان رویارویی مهاجمین با نیروهای امنیتی، یک نیروی امنیتی نیز کشته و دو تن دیگر آنان زخمی شده‌اند.

عاطفه مصمم

Share this page to Telegram

Comments