بازداشت سه عضو گروه طالبان در کابل

comments 0

0 Views

هندوکش – کابل: در نتیجۀ یک عملیات ویژه، سه تن از اعضای گروه طالبان درشهر کابل بازداشت شد.
دفتر رسانه های ریاست عمومی امنیت ملی با پخش خبر نامه ای می گوید: « منسوبین ریاست عمومی امنیت ملی در یک عملیات ویژه، شبکه سه نفری گروه تروریستی طالبان را از شهر کابل بازداشت نموده است».
ضیاالحق فرزند عبدالواسع ، اخترگل به اسم مستعار الفت فرزند عبدالاحد و عبیدالله فرزند بهلول، افرادی اند که ریاست عمومی امنیت ملی از بازداشت شان خبر داده است.
خبر نامه می افزاید که ، نامبردگان در اعترافات ابتدایی عضویت شان در گروه طالبان پذیرفته اند.
خبرنامه اضافه می کند، این گروه سه نفری تصمیم داشتند که در شهر کابل بالای اهداف از قبل تعین شده حملات تروریستی را انجام دهند . این افراد در اعترافات کرده اند که به دستور قاری قسیم یکتن از فرماندهان طالبان به کابل اعزام گردیده بودند تا اهداف تعین شده را پس از تثبیت و شناسائی آماج حملات شان قرار دهند.
در پایان خبرنامه ریاست عمومی امنیت ملی آمده است که، مأموران این ریاست غرض تامین امنیت شهروندان کشور از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نورزیده و همواره کوشیده اند تا پلان های شوم دشمنان مردم افغانستان را در هر گوشه این سرزمین کشف و خنثی نمایند.
این در حالیست که چند روز قبل گروه های تروریستی در یک حمله هراس افگنانه، در قلعه فتح الله شهر کابل جان ده ها تن از هموطنان بی گناه را گرفتند.
سپوږمۍ پوپلزۍ

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *