پنج تن در پیوند به جلوگیری از نشست (طیاره مسافر بری شرکت کام ایر) بازداشت گردیدند.

comments 0

0 Views

هنوکش – کابل : وزارت امور داخله کشور گفته است که، آمرامنیت فرماندهی پولیس بامیان، فرمانده میدان هوایی و آمر حوزه اول امنیتی پولیس افرادی هستند که در پیوند به رویداد جلوگیری از نشست هواپیمای کام ایر در بامیان بازداشت شده‌اند.
قرار اظهار وزارت امور داخله پنج تن به شمول آمر امنیت فرماندهی پولیس بامیان، فرمانده میدان هوایی، آمر حوزه اول امنیتی پولیس و دو مسئول امنیتی دیگر میدان هوایی این ولایت در پیوند به جلوگیری از نشست هواپیمای کام ایر در میدان هوایی بامیان، بازداشت گردیده و برای بازجویی های بیشتر به کابل انتقال داده شده اند.
معاون و سرپرست سخنگوی وزارت داخله تأیید کرد که وظایف افسران مذکور به تعلیق در آمده‌ و قرار است پرونده‌های آنان روز پنجشنبه (امروز) به سارنوالی ارسال گردد.
مسافرین هواپیمایی که مانع نشست آن شده بودند از این عملکرد عبدالرحمان شهیدانی خشم گین استند و یکی از سرنشینان این هواپیما به این عضو مجلس می گوید که این کار وی به برنامه های عمرانی در بامیان صدمه میزند.
عبدالرووف ابراهیمی، رییس مجلس نماینده‌گان، گفت: «ما از نفوذی که داریم نباید سوء استفاده کنیم، این کار خلاف قانون است».
شرکت هواپیمایی کام ایر گفته است که کارمندان هواپیماهای این شرکت پس از این حاضر به پرواز به این ولایت نیستند؛ مگر والی بامیان به این شرکت اطمینان داده است که پس از این مشکلی در نشست های این ولایت بوجود نخواهد آمد.
گزارش – سپوژمی پوپلزی

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *