وظایف سه مقام اداره کریکت بورد افغانستان به حالت تعلیق در آمد

comments 0

0 Views

هندوکش _ ورزش: اعضای کریکت بورد کشور در طی نشست سالانه شان روز گذشته (شنبه 15 سرطان 98) تصمیم گرفتند که وظایف اسدالله خان سرپرست ریاست اجرائیه کریکت بورد.

دولت خان احمد زی مسوول پیشین کمیته گزینش کریکت بورد

و نوید صایم مدیر تیم کریکت بورد را به حالت در آورده شود.

 این تصمیم در حال از سوی کریکت بورد افغانستان اتخاذ می گردد که بازیکنان کریکت افغانستان از رقابت های جام جهانی 2019 میلادی انگلستان وویلز بدون هیچ امتیازی با 9 باخت پی در پی به وطن برگشتند، وانتقاد های شدید هم وطنان مارا نیز در پی داشتند.

عزیزالله فضلی رئیس کریکت بورد افغانستان همراه با اعضای رهبری این اداره در طی نشست خبری گفت: جهت بررسی اتهامات علیه این سه تن کمیته متشکل از فریدون الهام معاون اداره امور، ضیاالحق امرخیل مشاور رئیس جمهور وشکرالله عاطف سفیر افغانستان مقیم پاکستان و یکتعداد اعضای جدید کریکت بورد موظف گردیده است که نتیجه تحقیقات وبررسی شانرا در طی مدت دو هفته انجام دهند، و در نتیجه تحقیقات اگر چیزی از اتهامات ثابت شد این سه نفر از وظایف شان برکنار ودر غیر آن به کارشان ادامه خواهند داد.

همچنان در طی این نشست آقای افضلی افزود: در مورد عملکرد تیم ملی کریکت در رقابت های جام جهانی کریت سال 2019 و سرنوشت گلبیدین نائیب کاپیتان تیم ملی کریکت بحث شد و سرنوشت گلبیدین تا یک هفته دیگر مشخص می شود.

از سوی دیگر ضیاالحق امیرخیل مشاور رئیس جمهور گفت: آنها فرصت وکوتاهی های بازیکنان کریکت را در رقابت های جام جهانی بررسی نموده اند وجهت بهبود ورسیدگی به این وضعیت برخی تصامیم اتخاذ گردیده است.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments