هستی فرحی

comments 0

1 Views

فرحی با سریال نزدیکی هـای بهشت فعالیت هـای خود در زمینه بازیگری را آغاز کرده اسـت. او هم چنین در جدی ترین اثر خود، در سریال خاک گرم در نقش تاج گل ظاهر شده اسـت. البته او قبل از بازیگر بودن نوازنده ای قهار اسـت ودر گروه ماه بانو بعنوان نوازنده تار حضور دارد هستی فرحی کـه متولد سنبله سال 1370 در تهران اسـت از همان کودکی بـه هنر علاقه داشت. این علاقه شامل هنرهای مختلف میشد از نقاشی تا موسیقی و بازیگری و نویسندگی. بالاخره هم در همه ی این حوزه‌ها مشغول بـه فعالیت شد.

او بعد از اتمام دوران راهنمایی بـه هنرستان رفت و نقاشی خواند اما تصمیم گرفت برای پوهنتون رشته دیگری را انتخاب کند بهمین سبب سراغ موسیقی رفت هستی فرحی در عرصه موسیقی موفقیت‌هـای زیادی بـه دست آورده اسـت. او نوازنده چیره دست تار اسـت و تا کنون با چند گروه مطرح کار کرده ودر کنسرت‌هـای مختلفی در ایران و حتی بيرون از ایران حضور داشته اسـت.

فرحی ازآن دست هنرمندانی اسـت کـه هرگز آرام نمی گیرد و دوست دارد همیشه در تلاش و تکاپو باشد بهمین دلیل در دوره‌ای تصمیم گرفت فلم‌نامه نویسی بخواند. بـه این ترتیب او زیر نظر استاد ناصر تقوایی مقدمات این هنر را فرا گرفت اما بازهم دانشش را کافی ندانست و پس ازآن در کلاس‌هـای بازیگری شرکت کرد.

Share this page to Telegram

Comments