نیمار یک شخصیت دوروی است

comments 0

0 Views

هندوکش_اسپانیا : به نقل از نشریه اکیپ : دلیل واقعی فروش نیمار از سوی بارسلونا حالا به وضوح درست مشخص شده است.

به نظر می رسد شخصیت واقعی نیمار در فرانسه نمایان شده و چهره وی از آپ برامداست
در این مدت کوتاه حضورش در پاریس، او به شدت فضای پر انجاری را در پارسن جرمن به هم ریخته، با همبازیانش از جمله کاوانی درگیر شده و بارها به تمسخر رقبا پرداخته است و حالا نیز در صدد عوض کردن تصمیم خود به سرعت و آماده شدن برای انتقال به ریال مادرید است.

مدتی قبل نشریه اکیپ نزدیک به باشگاه پارسن جرمن، مقاله ای اختصاصی در خصوص به راه افتادن باند برزیلی در رجتکن به سرکردگی نیمار و دنی آلوس منتشر کرده که به شدت مورد اعتراض بازیکنانی چون کاوانی، پاستوره و دی ماریا قرار گرفته بود و به همین راحتی، نظم این باشگاه بزرگ فرانسوی با حضور نیمار زیر سوال رفته است.

نیمار مدتی اردوی تیم را به علت شرکت در مهمانی خواهرش در برزیل ترک کرد که این تبعیض مورد قبول دیگر ستاره های این باشگاه نبوده است.

هیچکس قادر به زیر سوال بردن توانایی های فنی نیمار نیست و او در بارسا نیز نشان داده بود که چه ستاره فوق العاده ای است.

حالا اتفاق بد در پاریس تکرار شده. نیمار به ریال مادرید قول داده ستاره شماره یک پروژه آنها باشد و چون انتقال مستقیم از نوکمپ به برنابئو با جدید بالایی همراه بود، او ترجیح داد پارسن جرمن را به عنوان میانبری کوتاه مدت انتخاب کند.

حالا تحقیر بازیکن رن در بازی دیشب، مصاحبه جنجالی و دوام دعوی علیه بارسا، ابعاد جدیدی را از شخصیت نیمار نشان داده و در این میان پدر نیمار نیز تاثیر فروانی در رخ دادن چنین تصمیمات غلطی داشته است.
آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *