موج زدن ناکامی کاروان ورزشی افغانستان در اندونیزیا

comments 0

29 Views

هندوکش – ورزش : ورزشکاران افغان که در مسابقات المپیک آسیایی در جاکارتا اشتراک نموده بودند یکی به تعقیب دیگری حذف گردیده اند:

میرویس رازقی نماینده افغانستان در بخش وزنه برداری در وزن 94 کیلوگرام توانست با بلند کردن 113 کیلوگرام از ادامه بازیها حذف شد. در حالیکه ورزشکاری ایراین بابلند کردن وزنی 189 کیلوگرام ریکارد شکنی کرد.

تیم ملی بسکتبال 3 در 3 با پینج شکست پیهم درین رقابت های جارکارتا به کارش پایان داد.

در دودیدار از این رقابت ها ملی پوشان کشور در نخستین دیدارشان 21 بر 12 بازی را به نفع عراق واگذار کرد. و در دومین دور شان 20 بر 5 شکست را از کشور ایران پذیرفت.

به نماینده گی از بخش کاراته منیب الرحمن در مقابل ورزشکار از کشور ویتنام به میدان رفت که نتیجه رقابت را به تفاوت 3 بر صفر به حریفش واگذار نمود. وهمچنان همین بازی کن در دیدار بعدی اش شکست 7 بر صفر را از اردن متحمل شد.

عبدالوهاب ظاهری در بخش دونده گان فاصله صدمتری آقایان به میدان رفت توانست با طی کردند 11 ثانیه و65 صدم ثانیه به مرحله بعدی راه پیدانماید. ومتباقی دوندگان در بخش دویش از ادامه بازیها حذف شدند

دربخش دوش بانوان کیمیا یوسفی نیز نتوانست که به مرحله بعدی راه پیدانماید بنا از برنامه حذف شد.

اما حسین بخش صفری در نخستین بازی اش در وزن منفی 62 کیلوگرام توانست حریف خود را که از کشور منگولیا بود با نتیجه 4 بر 0 شکست بدهد، اما در دومین دیدار خود در مقابل حریف از کشور اردن نتیجه بازی را 13 بر0 به حریفش واگذار نمود وسرانجام از برنامه های بعدی حذف شد.

عبدالصبوررحیمی، فاطمه سلطانی نیز نتوانست به مرحله های بعدی راه پیدا نماید. از برنامه های بعدی کنار رفتند.

آرش احساس.

Share this page to Telegram

Comments