مردم عام از عملیات نیروهای امنیتی در برابر طالبان استقبال می کنند

comments 0

3 Views

هندوکش- کابل: پس از آنکه نیروهای امنیتی و دفاعی کشور بالای طالبان در چند ولایت عملیات های تهاجمی را بالای تروریستان راه اندازی کردند در این عملیات ها تلفات سنگین به گروه های تروریستی به یژه طالبان وارد شده، مردم عام از این عملیات نیروهای امنیتی ودفاعی افغان کشور استقبال کرده و از حکومت میخواهند که برای رسیدن به صلح بالای طالبان فشار های نظامی را افزایش دهند.
عبدالله جویا باشنده شهر کابل می گوید، طالبان به خواست تمام اقشار مردم که خواهان آتش بس دایمی در کشور هستند تن نمی دهند و همواره به ادامه جنگ و خشونت تاکید می کنند که در نتیجه که باعث تلفات ملکی و نظامی در کشور شده و هر روز ده ها خانواده را در سوگ عزیزان شان غم ناله و فریاد سر می دهند .
عبدالصمد دانشور یکی دیگر از باشنده شهر کابل گفت؛ گروه طالبان حملات شان را بالای نیروهای خارجی متوقف کردند خرسند هستند و از اینکه بالای مردم افغانستان و نیروهای امنیتی و دفاعی کشور حمله می کنند هیچ توجیه دینی نمی بینیم و در مسلمان بودن طالبان شک و تردید دارم.
این در حالیست که مردم افغانستان از جنگ خسته شدند و از تمام طرف های درگیری به خصوص گروه طالبان می خواهند به خشونت ها و جنگ های نافرجام پایان دهند تا کشور به جاده اصلی آن که همانا پیشرفت و ترقی در حرکت بیاید و مردم بتوانند در یک فضای صلح و آرامش زندگی کنند.
عبید رادپور

Share this page to Telegram

Comments