رییس جمهورغنی: تعصبات را کنار گذاشته، از حکومت و نیروهای امنیتی حمایت کنید

comments 0

0 Views

هندوکش – کابل : رییس جمهور کشور پس از حملۀ مرگبار تروریستی در شهر کابل که دستکم 75 کشته و 350زخمی برجای گذاشت گفت:« تعصبات را کنار گذاشته، از حکومت و نیروهای امنیتی حمایت و در برابر تروریست ها بسیج شوید».
محمد اشرف غنی که ناوقت شب چهارشنبه دهم جوزا به تلویزیون ظاهر شد، مردم را برای حمایت از حکومت در برابر گروه های تروریستی فراخواند.
وی گفت: «حمله مرگبار و خونین کابل از سوی حکومت به صورت جدی مورد بررسی قرار گرفته و از هیچ گونه اقدامی در این زمینه دریغ نخواهد شد».
رئیس جمهور افزود :«حالا زمان تصمیم گیری در برابر گروه‌های تروریستی فرا رسیده است، نظام کنونی با اراده و خواست ملت ایجاد گردیده و در چنین شرایطی بسیج ملی و مراجعه به ملت ضروری می باش».
آقای غنی شورای علما، شورای ملی و سایر نهادهای دیگر را مخاطب قرار داد که در بسیج ملی علیه تروریست ها در کنار حکومت قرار گرفته و صف واحد راتشکیل نمایند.
وی از تمامی احزاب سیاسی در کشورتقاضأ کرد تا تعصبات را کنار گذاشته، از حکومت و نیروهای امنیتی حمایت نموده ، آن عده از گروه‌های تروریست و مزدور که به صدای صلح پاسخ منفی می دهند، ملت افغانستان و نیروهای امنیتی اجازه دیگر اجازه نخواهند داد تا به اهداف شان شوم خویش دست یابند.

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *