قاسم سلیمانی به انتقادات روحانی پاسخ داد!

comments 0

0 Views

هندوکش – ایران: حسن روحانی پس از احراز دوباره پُست ریاست جمهوری ایران، از نقش و سیاست های اقتصادی سپاه پاسداران انتقاد کرده و این سازمان نظامی را «دولت با سلاح» نام گذاری کرد.
حسن روحانی ابراز داشت: « اصل سیاست 44 این بود که اقتصاد به مردم برگردد و دولت از اقتصاد دست بکشد، اما ما چه کار کردیم؟ اقتصادی که در دست دولت بی سلاح بود آنرا به یک دولت مسلح تحویل دادیم».
روحانی اضافه نمود: « مردم ایران از دولتی که تفنگ نداشت، هراس داشتند؛ حال ما سیستم اقتصادی خویش را به نهادی واگذار کرده ایم که در پهلوی سلاح، رسانه ها را هم در اختیار دارند؛ آیا کسی قادر به رقابت با این هیولا است، که در نهایت پاسخ نخیر است».
قاسم سلیمانی فرمانده بیرون مرزی سپاه پاسداران ایران در یک سخنرانی، در جمع کسانی که در جنگ عراق اشتراک داشتند، اظهار داشت: « اگر سپاه پاسداران نبود اکنون ایرانی وجود نداشت».
قاسم سلیمانی روز سه شنبه 13 سرطان در واکنش به سخنان روحانی رئیس جمهور ایران چنین ابراز داشت: « ما اجازه نخواهیم داد که دوره های گذشته دوباره تکرار شود و با حرف های گوناگون سپاه را در اذهان عامه ضعیف جلوه دهند».
در همین حال محمد علی جعفری فرمانده عمومی نیروهای سپاه پاسداران در واکنش به سخنان روحانی گفت: « ما صاحب سلاح هستیم و این را بالای مردم خود استفاده نخواهیم کرد، ما همچنان صاحب موشک های دشمن شکن نیز هستیم».
در اخیر محمد علی جعفری بدون ذکر نام روحانی گفت: «دولت و یا حکومتی که سلاح نداشته باشد دیر یا زود توسط دشمنانش تار و زبون میگردد».
محمد امان دوران

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *