غزل شاکری

comments 0

0 Views

سال ورود غزل شاکری 1366 و با فلم ماهی بود. شاکری توانست در فصل اول مجموع شهرزاد بـه خوبی ایفای نقش کند , و از آنجا بود کـه مشهور شد. بد نیست بدانید شاکری علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی صحنه و موسیقی نیز, فعالیت میکند.جالب اسـت بدانید شاکری فرزند فرشته طائرپور از تهیه کنندگان و فلمنامه نویسان ایرانی اسـت.

غزل شاکری یک بازیگر و طراح صحنه و لباس ایرانی اسـت. او حضور خویش را در سینما از سال 1366 با فلم ماهی , بـه کارگردانی کامبوزیا پرتوی آغاز کرد. او بیشتر بخاطر بازی در نقش گلنار در فلمی بهمین نام شناخته میشود. او این فلم را در ده سالگی خود بازی کرده‌اسـت.

از جمله سوابق هنری وی می توان بـه ایفای نقش در فلم ‌هایي نظیر,ماهی «کامبوزیا پرتوی، 1366»، گلنار «کامبوزیا پرتوی، ۱۳۶۷»، وقتی همه ی خواب بودند, «فریدون حسن پور، ۱۳۸۴» آینه‌هاي روبه‌رو «نگار آذربایجانی» و طراحی صحنه و لباس فلم ‌هاي, وقتی همه ی خواب بودند و آینه‌هاي روبه‌رو اسـت.

آقای پرتوی سر یکی دو پروژه با خانم طائرپور، مادرش همکاری داشت دریک بخش از فلم «ماهی» هم او برای آقای پرتوی, بازی کرد. از همان ابتدا کـه ایشان فلم نامه گلنار را مینوشت در کنارش بود و بعد ازآن متوجه شده  که او را برای نقش گلنار انتخاب کرده‌اسـت. در ابتدا خانواده اش چندان موافق نبودند، اما بـه هرحال ماجرا طوری پیش رفت کـه او تبدیل بـه گلنار قصه شد .

Share this page to Telegram

Comments