طرفداران تیم ثبات و همگرایی در ولایت سرپل دست به تظاهرات زدند

comments 0

14 Views

هندوکش-سرپل :ذبیح‌الله امانی، سخن‌گوی والی سرپل می‌گوید که تظاهرات در این ولایت از مقر حزب جنبش ملی به رهبری عبدالرشید دوستم در مرکز شهر سرپل آغاز شده است.

هواداران تیم انتخاباتی «ثبات و همگرایی» به رهبری عبدالله عبدالله امروز (سه‌شنبه، ۱۲ قوس) در ولایت شمالی سرپل دست به تظاهرات زده‌اند. پس از کابل، این چهارمین ولایتی است که هواداران این تیم در آن دست به تظاهرات زده‌اند.

منابع محلی در ولایت سرپل می‌گویند که تظاهرات امروز هواداران تیم انتخاباتی «ثبات و همگرایی» مسالمت‌آمیز است و تا کنون ادامه دارد.

ذبیح‌الله امانی، سخن‌گوی والی سرپل می‌گوید که تظاهرات در این ولایت از مقر حزب جنبش ملی به رهبری عبدالرشید دوستم در مرکز شهر سرپل آغاز شده است.

آقای امانی حوالی چاشت امروز به روزنامه اطلاعات روز گفت که نیروهای امنیتی با آمادگی کامل در حال تأمین امنیت معترضان است و تا کنون کدام رویداد خاص امنیتی اتفاق نیفتاده است.

این در حالی است که روز جمعه گذشته هزاران تن از هواداران تیم انتخاباتی «ثبات و همگرایی» در کابل در اعتراض به آنچه که «تقلب گسترده و سیستماتیک» در انتخابات ریاست‌جمهوری خواندند، تظاهرات کردند.

عاطفه مصمم

Share this page to Telegram

Comments