طالبان فرزندانِ نامشروع پاکستان

comments 0

0 Views

طالبان گروهی که پاکستانی فکر می کنند و پاکستانی عمل می کنند. “از بیانات مولانا سمیع الحق پاکستانی /پدر معنوی طالبان”
کشتار غیر نظامیان و حمله ی وحشیانه ی طالبان بر ولایت پکتیا نشان داد که طالبان بر خلاف آنچه که مدعی آن هستند بر ضد اسلامیت و انسانیت فکر و عمل پاکستانی دارند.
طالبان تا اکنون به جنگِ نامشروعِ برادر کُشی و مسلمان کُشی در افغانستان ، نام جهاد در راه خدا “فی سیبل الله” بر علیه نیروهای خارجی و حاکمیت دین اسلام را می دادند و هدف نهایی شان جهاد قلمداد می کردند.
اما آنچه را که یک ونیم دهه فعالیت های این گروه ثابت ساخت که طالبان برای رسیدن به هِرم قدرت در افغانستان از همه امکانات استفاده نا مشروع نموده و حتی از دین مقدس اسلام به عنوان وسیله ایی برای توجیه عملیات کشتار غیر نظامیان ، تخریب مکاتب و شفاخانه ها استفاده می کنند.
طالبان در واقع منادیانِ ترور و دینِ ابزاری اند ، این گروه با کشتار و قتل عام مردم در ولایت پکتیا یکبار دیگر نشان دادند که نه برای حاکمیت دین اسلام بلکه بر ضد دین اسلام در جهت کسبِ منافع پاکستانی ها در حرکت می باشند.
حوادث کشتار غیر نظامیان در ولایت پکتیا دال بر این مدعاست که طالبان هیچ گونه پابندی به دین اسلام ندارند و دین اسلام تنها ابزاری برای توجیه کشتار غیر نظامیان و رسیدن به قدرت / ثروت با جَعل روایات و تفاسیر از دین مقدسِ اسلام ، جنگ نامشروع و نیابتی پاکستان را در افغانستان به پیش می برند.
نیاز است ملت افغانستان با عقلانیت و وحدت عملاً در راستای بسیج همگانی علیه آی اس آی پاکستان وفرزندان نامشروع شان (طالبان) با همبستگی تمام حرکت نموده و اجازه ندهند کشور به قتل گاه پاکستان مبدل گردد.
نگارنده: محمدرضا”مبارز”

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply