شهردار لوگر متهم به فروش زمین‌های ‌شهدأ شده است

comments 0

0 Views

هندوکش – لوگر:ده‌ها تن از اعضای خانواده‌های شهدأ در ولایت لوگر در مقابل ساختمان شورای ولایتی این ولایت تجمع اعتراضی‌ نموده ادعا می‌کنند که شهردار لوگر زمین‌هایی را که برای آنان اختصاص یافته است، غصب کرده و به فروش می‌رساند.
معترضان می گویند که هدف از اعتراض‌شان تأمین حقوق شهدأ می باشد زیرا شهردار لوگر زمین‌های شهدأ را به فروش رسانیده است.
عصمت‌الله، یک تن از این معترضان به هندوکش نیوز گفت، مطابق به فرمان رئیس جمهور باید برای خانواده‌های‌ شهدأ زمین توزیع میشد، مگرشهردار لوگر زمین‌ها را به نام شهدأ گرفته و به فروش می‌رساند.
معترضان هشدار میدهند اگر به خواست های شان رسیدگی نشود، راهپیمایی گسترده را راه‌اندازی کرده و شاهراه ها را مسدود می کنند.
شهردار لوگر در گفت‌وگو با هندوگش با تأیید این که خانواده‌های شهدأ با نبود سرپناه مواجه اند می افزاید، تاکنون در این مورد 3000 شکایت خانواده‌های شهدأ را ثبت کرده‌اند، اما ادعاها مبنی بر فروش زمین خانواده‌های شهدأ را رد می‌نماید.
آقای للیزی می گوید، برمبنای توافق‌نامه‌ ای که با وزارت شهرسازی امضأ گردیده در پل علم، مرکز این ولایت برای خانواده های شهدا لوگر زمین توزیع می‌ نماید.
از جانب دیگر در کنار خانواده‌های شهدای ولایت لوگر، افراد معلول این ولایت نیز ادعا می‌کنند که از چهارسال به این‌سو حقوق و امتیازات‌ خود را اخذ نکرده اند.
سپوژمی پوپلزی

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply