شرط رئیس باشگاه پارسن جرمن برای جدایی نیمار مشخص شد.

comments 0

0 Views

هندوکش_فرانسه :به گزارش سایت گول ” ناصر الخلیفه به نیمار قول داده است اگر به همراه پارسن جرن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود می تواند فصل آینده در تیم دیگری بازی کند. به این  موضوع اشاره کرد و مدعی شد مهاجم برزیلی پارسن جرمن به نزدیکاش گفته است دوست دارد فصل آینده برای ریال مادرید بازی کند. او از شرایط کنونی‌اش در فرانسه راضی نیست.  به همین خاطر ریس باشگاه چنین قولی را به نیمار داده است تا این قضیه روی روند بازی مهاجم برزیلی اثر نگذارد. پار سن جرمن که صدرنشین لیگ یک  فرانسه است در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف ریال مادرید برود.

وضعیت بد تیم مادریدی شایعه حضور برخی از بازیکنان را به وجود آورده است و همچنین از جدایی بعضی از ستاره های این تیم صحبت می‌شود. نیمار در صدر فهرست بازیکنان مورد نظر تیم اسپانیایی برای فصل آینده است. (فلورنتینو پرس) امیدوار است مهاجم برزیلی در تابستان سال جاری (۲۰۱۸) با پیراهن تیمش به میدان برود.

سایت گل در ادامه نوشت که نیمار همیشه دوست داشته است برای مادرید بازی کند. او در سال ۲۰۰۶ زمانی که تنها ۱۳ سال داشت از والدبباس (کمپ تمرینی مادرید) دیدن کرد و در سال ۲۰۱۳ در نزدیکی امضای قرارداد با این تیم بود اما در نهایت به بارسلونا پیوست.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *