رییس جمهور غنی نیروهای دفاعی و امنیتی را مورد ستایش قرار داد

comments 0

0 Views

هندوکش-کابل : ارگ ریاست جمهوری اعلام نموده است که محمد اشرف غنی رییس جمهور افغانستان نیروهای امنیتی و دفاعی را بخاطر شکست داعش در ننگرهار تقدیر کرده است

صدیق صدیقی  روز شنبه(۲۵عقرب) در توییتر اش نگاشته است: “رییس جمهور پیروزی های اخیر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور را که در نتیجه‌ آن، صدها داعشی به حکومت افغانستان تسلیم شده اند، مورد ستایش قرار داد”.

صدیقی افزوده است که صدها تن از نیروهای داعش در نتیجه عملیات های نظامی در ولایت ننگرهار به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور تسلیم شده‌اند.

رئیس جمهور کشور، پیروزی های اخیر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور را که در نتیجه‌ی آن، صدها داعشی به حکومت افغانستان تسلیم شده اند را، مورد ستایش قرار داد.

صدها تن از داعشی ها در نتیجه عملیات های نظامی در ننگرهار به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور تسلیم شده‌اند.

در همین حال وزارت دفاع امروز گفته است که شمار تسلیم شدگان جنگجویان داعش با اعضای خانواده های شان در ننگرهار به ۶۱۵ تن رسیده است.

این در حالی است که عملیات نیروهای دفاعی و امنیتی علیه گروه داعش در شرق افغانستان از چند روز به این سو به شکل کم سابقه ای افزایش پیدا کرده است.

پیش از این نیز مسعود اندرابی، سرپرست وزارت داخله به منظور معرفی فرمانده جدید پولیس ولایت ننگرهار به این ولایت رفته و از شکست کامل داعش در ننگرهار خبر داده بود.

سپوژمی پوپلزی

Share this page to Telegram

Comments