تروریستان (لکه های سیاه بر جبین زرین اسلام)

comments 0

0 Views

نویسنده: سیدجمال اخگر
در طول تاریخ، دولت های برحق افغانستان مبارزات برحق خویش رابا دشمنان ومتجاوزین مردم افغانستان ادامه داده و از مرزهای سرزمین مقدس ما افغانستان دفاع نموده و تا حد ممکن هیچ سنگری را در مقابل دشمن خالی نگذاشته و همیشه کوشیده اند جلو تمامی متجاوزین و تروریستان که نوکران بیگانه ها هستند وبه اشاره آنها مردم ملکی و مسلمان افغانستان را به شهادت میرسانند و خود شان را آغازگر ویرانی، تجاوز، قتل، غارت، خشونت و جنگ طلبی میدانند پس وجیبه ی نیروهای امنیتی کشور میباشد تا جلو آنها را بگیرند .
و امروزه هم حکومت وحدت ملی افغانستان با تمام توان خود به جنگ تروریستان و زورگویان پرداخته و همچنان برای شان توصیه داشته که از نوکری بیگانه ها دست بردارند و به پروسه ی صلح کشور بپیوندند.
اما معلوم میشود که مخالفین مسلح دولت افغانستان آنقدر به باداران خارجی خود وابسته اند که دست از ترور ، وحشت و انتحار بر نداشته ، چیزی جز زبان جنگ نمی فهمند بناءً نیاز است که نیروهای نظامی و دفاعی دولت افغانستان درس عبرتی را برای گروه های مزدور و تروریست بدهند تا آنان از طریق حملات نظامی حکومت افغانستان مجبور به مفاهمه و مذاکره در دور یک میز با نماینده های حکومت افغانستان قرار گردند.
نظامیان و سربازان کشور از بطن جامعه بر خواسته و فرزندان صدیق این خاک میباشند همانگونه که دارای قلوب مهربان در مقابل هموطنان عزیز و وطن خود هستند ، برعکس در برابر قلدران زمان، مستکبرین، بدکیشان و بدعهدان، مردانی از جنس فولاد اند که تا آخرین قطره خون و رمق حیات خود در راه مقاومت مشروع از افغانستان عزیز از پاسداری میکنند.
با عنایت به این اصل مهم؛ وقتی به فراز و فرودهای جنگ طولانی مدت با گروه های تروریستی دقیق نگریسته شود می بینیم که نظامیان حکومت افغانستان پاسخ های دندان شکنی را برای آنان که از نام دین مقدس اسلام استفاده سوء مینمایند و تجاوز، اشغالگری ،زورگویی ، کبر ، غرور، جاه طلبی ، خشونت گرایی ، قتل و غارتگری را سرمشق فعالیت های خود ساخته اند آنان را در جبهه های نظامی و سیاسی مهار ساخته اند و ثابت نموده اند که تروریستان (طالب ها داعشی ها ، القاعده و دیکر گروه های تروریستی) آرمان های زور گویانه خود شان را بگور میبرند.
تروریستان که همیشه تشنه ای خون انسان ها بوده اند ، همواره نویسنده گان خریده شده آنان در مقالات شان با استفاده سوء از نام مقدس دین اسلام عزیز ، پیغمبر بزرگ اسلام و صحابه کرام میخواهند مردم مردم عزیز مان را به خاک و خون بکشند حال آن که اسلام دین صمیمیت و اخوت صلح و برادری است.
از تمامی طالبان و حامیان آنان میپرسم که درکدام آیت قرآن عظیم الشان، کدام حدیث پیامبربزرگ اسلام (ص) ویا گفتار و کردار کدام یک از صحابه کرام قتل و کشتار مردم بیگناه را جواز دانسته اند که شما با استفاده ابزاری از دین مبین مان مردم را در هرگوشه ی کشور همه روزه به خاک و خون میکشانید؟ کدام یکی از اصحاب پیغمبر بزرگ اسلام قرا و قصبات،شهرها، مکاتب ، مساجد و دار درخت مردم را به آتش میکشیدند ،کدام یک از صحابه های اسلام در مبازه با دشمنان شان از لباسهای زنانه برای مردان استفاده میکردند و کدام یک از صحابه های اسلام به افرادش دستور میداد که برای کشتار انسانهای بیگناه از حیله های شیطانی استفاده کنید با آنکه صحابه های اسلام با کفار میجنگیدند . ولی شما طالبان که خود مزدوران بیگانه ها هستید وبا عملکردهای شنیع خویش دین مقدس اسلام را بدنام میسازید شما نو کرانی هستید که بخاطر منافع بیگانه ها اماکن مقدس اسلامی را به آتش میکشید ، افراد ملکی و مسلمان افغانستان ( زنان ، کودکان پیر وجوان) را توسط حملات بیرحمانه انتحاری به خاک خون میکشانید و بزدلانه از انسان نماهای حیوان صفت برای حملات انتحاری استفاده میکنید و با همه زن ستیزی های تان مردان بی دین تان را لباس های زنانه میبوشانید و برای به شهادت رساندن کودکان و زنان مسلمان و بی دفاع افغانستان آنان را روانه ی شهر ها و روستا های میسازید این است مردانگی واسلامیت تان!!!؟ شما اسلام نه بلکه لکه ی ننگ برجبین زرین اسلام عزیز هستید.

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *