رزمایش قدرت های اسپانیا و فرانسه در هفته آینده

comments 0

0 Views

هندوکش_ورزش : خط دفاعی ضعیف ریال مادرید باعث شده که دیدار برابر پار ‌سن‌ جرمن در هفته‌ آینده با حضور مهاجمانی مانند نیمار و کیلیان ام‌باپه به یک فلم ترسناک برای سفیدپوشان تبدیل شود.

ریال مادرید در هفته‌ بیست و دوم لالیگا مقابل میزبانش لوانته ۲ بر ۲ مساوی کرد. این تساوی در حالی اتفاق افتاد که شاگردان زین الدین زیدان هر دو بار گل پیروزی را به ثمر رساندند اما نتوانستند آن را حفظ کنند.

از طرفی مارکا نیز به این موضوع اشاره کرد و دیدار هفته‌ آینده این تیم را مقابل پار ‌سن‌ جرمن با حضور بازیکنانی همچون نیمار و کیلیان ام‌باپه مانند فیلم ترسناک دانست. سایت ‌اسپانیایی نکته قابل توجهی را مطرح کرد. مادرید باید چهارشنبه آینده مقابل یکی از خطرناک ‌ترین خط حمله‌های اروپا قرار بگیرد. نیمار، ام‌باپه و ادینسون کاوانی در اغلب بازی‌ها برای PSG جشنواره گل به راه انداختند تا تیم پاریسی در این فصل لیگ یک فرانسه ۷۵ گل به ثمر برساند.

این‌ در حالی است که مادرید‌ از لحاظ دفاعی کاملا ضعیف عمل کرد. آسیب ‌دیدگی‌های متعدد مدافعان این تیم در این قضیه تاثیر گذاشته است اما در مجموع سفیدپوشان آمار بدی را در این فصل بر جای گذاشتند. شاگردان زیدان ۲۱ گل دریافت کردند.

اگر مادرید بخواهد با چنین دفاعی مقابل پار ‌سن‌ جرمن آماده بازی کند سفید پوشان چهارشنبه یک شب وحشتناک را سانتیاگو برنابئو سپری خواهند کرد. شاگردان زیدان که پیش از این در گلزنی مشکل داشتند اکنون این مشکل را بر طرف کردند اما نمی‌توانند دروازه‌شان را بسته نگه دارند. راموس یکی از بهترین‌های مادرید در فصل گذشته، امسال با آسیب‌دیدگی های متعدد رو به رو شد و کاملا با شرایط آرمانی‌اش فاصله دارد. درست است که گلزنی کرد اما در دریافت گل‌ها تاثیرگذار بود. از طرفی مارسلو مانند گذشته مستحکم نیست. زیدان باید برای هفته‌ آینده به دنبال یک راه‌حل باشد تا جایزه بهترین فیلم ترسناک سال به این دیدار نرسد.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *