دیدار برازیل وارجنتاین به روز جمعه در عربستان/ از تقابل با مسی افتخار می کنم.

comments 0

26 Views

دیدار برازیل وارجنتاین به روز جمعه در عربستان/ از تقابل با مسی افتخار می کنم.

هندوکش _ ورزش: به اساس خبرگزاری هندوکش پریس؛ تیم های برازیل و ارجنتاین در طی یک دیدار دوستانه به روز جمعه در عربستان صعودی به مصاف همدیگر میروند.

آخرین رویارویی این دو تیم به زمان مرحله نیمه نهایی کوپا امریکا بر میگردد که در نتیجه آن برازیل با دو گول پیروز شد.

لیونل مسی پس از آن به علت اظهاراتش برای مدت سه ماه از اشتراک در مسابقات ملی محروم و مبلغ پنجاه هزار یورو جریمه نقدی مجازات گردید.

اکنون لیونل مسی با پشت سرگذاشتناندن محرومیتش تیم ملی ارجنتاین را همراهی می نمایند و نامش در لست ارجنتاین مشاهده میشود.

تیاگو سیلوا مدافع تیم ملی برازیل روز گذشته در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص تقابل با ارجنتاین و مسی گفت: از تقابل با لیونل مسی نگران نیستم، بلکه افتخار می نمایم که شانس رویارویی با وی را دارم.

از اینکه ارجنتاین ستاره خود را به همراه دارد ولی ما نداریم، نیمار به علت مصدومیت در لست برازیل وجود ندارد. اما برازیل همیشه برازیل است و این موضوع را تمام قهرمانی ها در مسابقات کوپا امریکا نشان داده ایم.

وی همچنان افزود: که برازیل در برابر ارجنتاین همیشه بازی خوبی را به نمایش می گذارد، با یک فوتبال فوق العاده وایجاد شانس های گولزنی متعدد. اما شانس برد در دیدار پیشرو برای هردو طرف پنجاه – پنجاه است.

همچنان ویلیان وینگر برازیلی باشگاه چلسی نیز در این مورد گفت: مسی بازیکنی بزرگ، بی نظیر و بهترین در جهان است. ما قبل از این نیز با ارجنتاین در حضورداشت مسی بازی کرده ایم و این دیدار نیز دقیقا مشابه به همان بازی ها است. از اینکه ما در ترکیب خود نیمار را نداریم، وتوجه بیشتر را باید به مسی داشته باشیم و فضای بازی را برای وی باید محدود نمایم و نفر که نزدیک به مسی است باید به وی اجازه فکر کردن را ندهد.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments