حذف لوگوی باشگاه ریال مادرید – ازروی پیراهن تیم تازه تآسیس زنان

comments 0

2888 Views

هندوکش _ ورزش: چند روز پس از شکست عجیب 9 بر 1 در برابر بارسلونا، در اولین آل کلاسیکوی در تاریخ فوتبال زنان اسپانیا، تیم تازه تآسیس زنان باشگاه ریال مادرید بار دیگر جنجال ساز شد و با پیراهن به میدان رفتند که هیچ اثری از لوگوی باشگاه ریال مادرید روی آن دیده نمیشود.

بر اساس گزارش نشریه آس؛ زنان فوتبالیست باشگاه ریال مادرید که تا فعلا تحت عنوان تیم «تاکون» در لیگ زنان فوتبال اسپانیا بازی می کند و نام این باشگاه بعد از خرید سهامش توسط باشگاه ریال مادرید تاهنوز تغییر نکرده است.

روز گذشته در زمین خانگی اش والده بباس ( زمین تمرینی تیم فوتبال مردان باشگاه) در برابر تیم اسپورتینگ اوئلوا به نتیجه 3 بر 0 به پیروزی دست یافتند که شاگردان تحت هدایت داوید آسنار در این بازی با پیراهن بدون لوگوی باشگاه ریال مادرید به میدان رفتند.

این در حالیست که آنها در بازی قبلی شان در برابر بارسلونا با پیراهن هایی به میدان رفتند که پشت آنان در زیر شماره شان نشان باشگاه پایتخت اسپانیا به چشم میخورد. اما شماره های درج شده روی شورت ورزشی اعضای این بانوان لوگوی همان تیم تاکون به مشاهده میرسید.

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه ریال مادرید در مجمع سالانه اعضای باشگاه اعلام نمود که خرید سهام باشگاه تاکون در مبلغ 300 هزار یورو قطعی است.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments