حاجی دلاور عرب خواستار اعاده حیثیت خود شد

comments 0

7 Views

هندوکش –کابل :حاجی دلاور عرب، تاجر ملی که چندی پیش به اتهام همکاری با گروه‌های تروریستی بازداشت و پس از آن آزاد شد، از حکومت خواسته که از او اعاده حیثیت کند.

حاجی دلاور عرب خواستار اعاده حیثیت خود شد

حاجی دلاور عرب، تاجر ملی که چندی پیش به اتهام همکاری با گروه‌های تروریستی بازداشت و پس از آن آزاد شد، از حکومت خواسته که از او اعاده حیثیت کند.

به گزارش خبرگزاری جمهور؛ حاجی دلاور عرب، تاجری که به اتهام همکاری با گروه داعش سه ماه قبل از سوی وزارت داخله بازداشت شده بود، به تازگی آزاد شده است، او دیروز در یک نشست خبری در کابل خواهان اعاده حیثیت خود شد.

به تاریخ سوم ماه جواز سال جاری، حاجی دلاور که کارت شناسایی “مشاور مجلس سنای افغانستان” را با خود داشت، به اتهام فعالیت‌های تروریستی از سوی وزارت داخله بازداشت شد.

وزارت داخله در آن زمان اعلام کرد که حاجی دلاور پول‌های نقد و موادهای انفجاری تروریستان و شبکه‌های تروریستی را از پاکستان انتقال می‌داد و همچنان در انتقال انتحاری‌ها از یک محل به محل همکاری داشت.

 اما حاجی دلاور هفته گذشته از سوی نهادهای عدلی و قضایی بی‌گناه شناخته شده و آزاد شد.

حاجی دلاور عرب پس از رهایی گفت:” اتهامات بی‌بنیاد وزارت امور داخله بر شخصیت و حیثیت‌ام خدشه وارد کرده و باید اعاده شده و حلقات که در وزارت داخله عامل دسیسه علیه من هستند باید مورد بازپرست قانونی قرار بگیرند.”

عبیدرادپور

Share this page to Telegram

Comments