جیو: سران حزب مردم شاخه نواز دیگر حتی حاضر نیستند با «نواز شریف» دیدار داشته باشد

comments 0

0 Views

هندوکش- پاکستان: فرحت الله بابر سیاستمدار کهنه ‌کار حزب مردم شاخه نواز پاکستان اعلام کرد ” زرداری و بلاول بوتو” دیگر حتی حاضر نیستند با نواز شریف دیدار داشته باشند .
در گزارش منتشر شده جیو تی وی آمده است: « فرحت الله بابر گفته است، در شرایط کنونی حتی اعضای حزب شاخه نواز شریف حاضر به دیدار و گفتگو با نوازشریف نیستند و گفته اند که بعداز این ما از نوازشریف حمایت نمی نمایم، اگر چنین خطا از ما سر زند پیام خوبی برای هواداران ما نخواهد داشت و احتمال دارد که آنها تصور کنند ما هم در فساد اقتصادی او شریک هستیم».
آنان اشاره بر فریب نواز شریف در سال 2014 بر اعضای حزب کرده و افزودند، ما همیشه در زمینه سیاسی معتقد بودیم ولی نوازشریف پس از آنکه به منافع خویش میرسد، یک قدم به عقب و به تعهداتش عمل نمیکند.
وی افزود، زرداری و بلاول بوتو خواستار حل تمام مشکلات موجود سیاسی از طریق راهکار های قانونی استند، و اگر در جایی به بی عدالتی روبرو شویم این بار به جاده میریزیم.
این مسئول ارشد حزب مردم شاخه نواز میگوید: نواز شریف اگر اعتراضی به وضعیت پرونده فساد اقتصادی خود دارد، باید مثل یک شهروند عادی و مطابق به قانون به حل آن بپردازد.
وی سپس به معضل جدا شدن مسئولین حزب مردم شاخه نواز و پیوستن آنها به تحریک انصاف اشاره کرد و گفت: کار این افراد اشتباه بوده و آنها به زودی متوجه اشتباه بزرگ شان خواهند شد.
این در حالی است که روز شنبه آصف علی زرداری نیز ضمن بیان سخنانی تند علیه نواز شریف خواستار دستگیری و مجازات او شد .
حزب مردم شاخه نواز طی روز های اخیر به شدت در پی جبران کم‌ کاری‌ های خود در مورد پرونده فساد اقتصادی نواز شریف است.
با نزدیک شدن به انتخابات سال 2018 جدا شدن برخی چهره‌ های مشهور حزب مردم شاخه نواز مانند فردوس عاشقان اعوان و پیوستن آنها به تحریک انصاف ضربات سنگینی به این حزب (حزب مردم شاخه نواز) وارد کرده است.
فروزان سیرت

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply