تلاش و مقابله روسیه در برابر تحریم های تازه امریکا

comments 0

0 Views

هندوکش- مسکو: وزارت خارجه روسیه در هماهنگی پارلمان آن کشور، تلاش دارند قانونی را به تصویب برسانند که پاسخگوی تحریم های تازه امریکا باشد.
معاون وزیر خارجه روسیه گفته است، وزارت امور خارجه همراه با نمایندگان پارلمان کار را بالای یک میکانیزم قانونی مبنی بر تحریم های جدید امریکا طرح ریزی میکنند.
به اساس گزارش خبرگزاری تاس، سرگئی ریابکوف معاون وزارت خارجه روسیه اعلام کرده است که وزارت خارجه در اقدامی مشترک با دومای دولتی و شورای فدراسیون روی میکانیزم قانونی به تحریم ‌های اخیر امریکا علیه مسکو کار میکنند. احتمالاً روسیه تغییراتی را در قوانین خود بوجود بیاورد، تا در برابر سیاست های تحریمی واشنگتن موثر واقع شود.
وی افزود: وضعیت بوجود آمده پس از تحریم‌ های اخیر امریکا علیه روسیه به گونه ‌ای است که اقدامات دو طرف به نوعی یکدیگر را خنثی کرده‌ اند. و به همین خاطر ما به دنبال راهی برای مقابله با سیاست‌ های تحریمی امریکا استیم تا کارآیی موثرتر را داشته باشد و لازم است، برخی قوانین خویش را اصلاح و اقدامات تاثیر گذار را اتخاذ کنیم.
ریابکوف بدون اینکه جزئیات را فاش نماید گفت، ما اکنون در حال بررسی قوانین روسیه استیم و تمام اقدامات مان را مطابق به قوانین روسیه در همکاری تنگاتنک قوای مجریه و دو پارلمان روسیه اتخاذ خواهیم کرد.
در عین حال ویچسلاو والودین رئیس دومای دولتی روسیه تائید نموده که نمایندگان پارلمان در حال طرح ریزی یک لایحه قانونی استند که پاسخی به تحریم ‌های امریکا ارائه کند، وی همچنان از فاش نمودن محتوای این سند خود داری کرد.

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *