تجارت فحشا در یک کشور بنام جمهوری اسلامی که تمام قوانین آن کفری است

comments 0

36 Views

کشور پاکستان، پس از  تایلند و فیلیپین، بزرگ ترین مرکز فحشا در جهان است .

روزنامۀ آلمانی “دی ولت” با انتشار گزارشی دربارۀ رشد تجارت جنسی در پاکستان نوشته است که این کشور با گذر از تایلند و فیلیپین به اولین مقصد تجارت جنسی ارزان در دنیا تبدیل شده است و مراکز اینگونه فعالیت ها در اصلی ترین خیابان های هیرامندوی، در مرکز پنجاب پاکستان، قابل دسترسی است.

هیرا مندی به معنای «بازار الماس» محله‌ای است در شهر لاهور که دست‌کم، از سیصد سال پیش در آن پایکوبی و آوازخوانی زنان و بازار سکس و تن‌فروشی آزاد بوده‌است.
روزنامۀ “دی ولت” گزارش داده است که اکنون خانه های فحشای کوچک و سالن های ماساژی که خدمات جنسی هم ارائه می کنند، در سراسر ایالت پنجاب کشور پاکستان گسترش یافته اند.
آمارها نشان می دهد که به ازای هر 10 هزار نفر 52 فاحشه در پاکستان وجود دارد، در حالی که این عدد در تایلند 45 است.
با وجود آنکه برخی افراد وجود باشگاه های شبانه و مراکز فحشا را به خاطر حضور سایر اقلیت های قومی و مذهبی و نیز تعداد زیادی گردشگر خارجی در این کشور توجیه می کنند، اما این مسأله چالش های زیادی برای دولت و افکار عمومی مسلمانان این کشور ایجاد کرده است. یک تحقیق دیگری که توسط ایمانس واگر در کشور پاکستان صورت گرفته است نشان میدهد که بی بندوباری و فساد اخلاقی از طریق افزایش تعداد خانه های شخصی فحشا توسط باندهای تبهکار در این کشور گسترش یافته است.

در این میان، صاحب نظران معتقدند که وضعیت فرهنگی نابسامان پاکستان در این زمینه، نتیجۀ سیاست توسعۀ این کشور، بر اساس الگوی غربی، در سال های اخیر است.

Share this page to Telegram

Comments