با مو های تان این کار ها را نکنید ‏

comments 0

0 Views

بخش خدمات صحت سایت –

خانم ها دختر های  هستند که از مو های خویش آزرده و نا خوش میباشند  برای این که مو های زیبا و سالم داشته باشید با ما همراه باشید .

۱ قیچی نکردن نوک مو

به طور نورمال همه باید ماه یک بار نوک مو های تان را قیچی بزنید این کار باعث میشود که مو های مرده و مو خورده گی های موی تان ارز بین برود همچنان رشد مو را سریع تر میکند .

۲ رنگ کردن مو در خانه

اگر در رنگ کردن تجربه کافی ندارید پس به آرایشگاه رفته مو هایتان را رنگ نماید .

۳ شانه کردن مو در حالت که تر است

زمانیکه حمام میکنید و با وجودیکه مو هایتان آب دار است آنها را شانه نکنید چون در این زمان پیازک مو ها نرم میباشد و این کار باعث میشود که از ریشه مو های تان کنده شده . شکسته میشوند و آسیب جدی به موی تان برسانید برای جلوگیری از این کار اول موهایتان را خوب خشک کرده بعد شانه نماید.

۴ از یک برس مو در خانه استفاده نکنید

استفاده از یک برس در فامیل باعث ریزش مو هایتان میشود چون مو های همه اعضای فامیل یکسان نیست و این باکتریا یک مو به موی دیگر آسیب جدی میرساند اگر نمیتوانید که برس جدا داشته باشید پس قبل از استفاده برش آن را شسته بعد استفاده کنید.

۵ هر روز حمام نکنید

بعضی ها عادت دارند که همه روزه حمام کنند ایت کار شان اشتباه است اگر شما عرق دارید و ضرورت است که حمام کنید پس هر روز به مو هایتان شامپو نزنید و با آب داغ شستشو ندهید یک الی دو روز در میان به موی تان شامپو بزنید و با آب شیرگرم بشوید.

۶ شامپو تان را در هر دو ما سه ماه تبدیل نماید

همیشه از یک شامپو استفاده نکنید چون ترکیبات که در شامپو ها وجود دارد مختلف میباشند و استفاده دایمی از آن شامپو باعث ضعیف شدن مو هایتان میشود نسبت به خاصیت مو تان شامپو خریده و استفاده نماید بخصوص هنگامیکه مو هایتان را تازه رنگ نموده اید.

۷ مو هایتان را زیاد شانه نکنید .

وقتی مو هایتان صاف و لشم است پس ضرور نیست که موهایتان را زیاد شانه بزند .

در هنگام شانه کردن مو های تان متوجه باشید بیار ملایم به آهستگی و شانه کنید و توجه داشته باشید که از ریشه شانه نکنید اول قسمت های پایين مو را صاف کرده بعد از سمت بالا شانه کنید .

صحتمندی شما آرزوی ماست

Share this page to Telegram

Comments