با خواص فوق العاده متر بیشتر آشنا شوید

comments 0

0 Views

بخش خدمات صحت سایت

مصرف متر فواید و خواص فوق العاده ای را به همراه دارد، از خواص متر می توان به کنترل وزن، پیشگیری از بیماری های قلبی، تنظیم قند خون و فواید آن در بارداری اشاره کرد.

خواص دارویی متعدد و بی نظیر متر

متر ، یک منبع تغذیه ای در نظر گرفته می شوند. آن ها حاوی آمینو اسیدهای ضروری، سیستئین و لیسین هستند متر شامل بسیاری از مواد مغذی ضروری مثل ویتامین B، ویتامین E، نشاسته، چربی ها، و پروتئین ها است.

آن ها همچنین به درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کنند. این متر ها کم چرب، شیرین مزه و بسیار مهم برای متابولیسم پروتئین ها، چربی ها، و کربو هیدرات ها هستند.

مواد مغذی متر

متر منبع بسیار خوبی از ویتامینها، مانند ویتامین K، منگنز، فیبر رژیمی، ویتامین B، مس، فسفر و اسید فولیک است و همچنین منبع عالی ویتامین B6، نیاسین، ویتامین B21، مولیبدن، روی، پروتئین، منیزیم، آهن، پتاسیم و کلوئین هستند.

متر و پروتئین

مشخصات غذایی پروتیینی متر به تولید کننده آن بستگی دارد.

33 گرم از متر خالص که حدود 4 و نیم قاشق غذا خوری است، شامل 120 کالری، 2 گرم چربی، 1 گرم کربوهیدرات و 24 گرم پروتئین است. پروتئین آن هم چنین منبع ویتامین ها و مواد معدنی از جمله آهن و کلسیم است.

مدیریت و کنترل وزن

متر چربی بسیار کمی دارد و کم کالری است. از این رو، اغلب در رژیم های گیاهخواری و نیز رژیم های غذایی غیر گیاهخواری وجود دارند. این سبزی سبز به عنوان یک منبع سلامتی خوبی در نظر گرفته می شوند. در مقایسه با لوبیا، متر دارای کالری بسیار پایینی است. متر حاوی مقدار بسیار عالی فیبر و ویتامین است.

متر برای استخوان و پوکی استخوان خوب است

متر برای استخوان ها مفید هستند. متر غنی از ویتامین K و D است که به جذب کلسیم و به جلوگیری از پوکی استخوان کمک می کند و استخوان ها را تقویت می کند. ویتامین K موجود در متر از بیماری هایی مثل ورم مفاصل و آلزایمر جلوگیری می کند.

متر برای پیش گیری از سرطان معده:

متر ، حاوی مقادیر بالایی از پلی فنول محافظ سلامت به نام کومسترول است. مطالعه ای که در مکزیکوسیتی انجام شد، مشخص شد که شما تنها به 2 میلی گرام در روز از این فیتوناتریشن نیاز دارید، تا از سرطان معده جلوگیری کنید.

صحتمندی شما آرزوی ماست .

Share this page to Telegram

Comments