بارسلونا: در پی بازگرداندن پپ گواردیولا به نیو کمپ

comments 0

7 Views

هندوکش _ ورزش: به نقل از ادعای نشریه اکسپرس انگلیسی؛ مدیران باشگاه بارسلونا تصمیم به برگشت دوباره پپ گواردیولا به نیوکمپ گرفته است، اما بشرط اینکه وی تصمیم به ترک منچسترسیتی بگیرد. از اینکه قرار داد پپ گواردیولا با منچسترسیتی تا پایان ماه جون سال 2021 می باشد.
در حال حاضر تیم فوتبال بارسلونا تحت هدایت ارنستووالورده صدرنشین لیگ دسته اول اسپانیا است، اما مدیران باشگاه بارسلونا میخواهند بخت شانرا به بازگرداندن پپ گواردیولا به نیوکمپ امتحان نمایند.
گواردیولا در رمان حضورچهارساله اش روی نیمکت سرمربیگری بارسلونا شانزده عنوان قهرمانی برای این تیم به ارمغان آورد، و از طرف در منچسترسیتی هم از عملکرد خوبی برخوردار بود که این تیم را هفت بار به عنوان قهرمانی رقابت های مختلف رساند، اگر چند تیم تحت هدایت گواردیولا در فصل جاری کمی دچار افت شده است.
ادعای برگشت گواردیولا به نیوکمپ از سوی نشریۀ اکسپرس در حال مطرح شده است؛ که گواردیولا در ماه جوزا سال گذشته در یک گفتگوی شبکه تلویزیونی TV3 اسپانیا در مورد باز گشتش به نیوکمپ گفته بود: وقتیکه دست از مربگیری بکشم مرا در جایی در حال گلف بازی کردن پیداخواهد کردید، و به عنوان مربی به بارسلونا بر نمی گردم، چون کار من در آن تیم تمام شده است، من دیگر آن گواردیولای سابق نیستم و دیدگاه بارسلونا در مورد من آن دیدگاه که سابق داشت ندارد.
اما رئیس باشگاه بارسلونا در گفتگوی با نشریه رپابلیکا ایتالیا در مورد بازگشت گواردیولا بروی نیمکت بارسلونا گفته است: برگشت پپ گواردیولا به بارسلونا چیزی نیست که به من بستگی داشته باشد، اما این خود پپ است که تصمیم میگیرد، و او هروقتیکه بخواهد میتواند به نیوکمپ برگردد ودر های باشگاه بارسلونا برویش همیش باز خواهند بود.
آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments