اولین مدال نقره با هزینۀ شخصی/ از رقابت های آزاد گرند کراس امارات

comments 0

1 Views

هندوکش _ ورزش: قدرت الله عبیدی کاراته کار افغانستان از میان چهار ورزشکار به شمول دو بانو که به نمایندگی از افغانستان در رقابت های آزاد گرند کراس کاراته امارات اشتراک نموده بودند، با به پشت سر گذاشتن حریفانی از کشور هند و امارات مدال نقره این رقابت ها را در وزن 55 کیلوگرام به گردن آویخت.

عبدالباسط واعظی معاون فدراسیون کاراته کشور به خبرنگار هندوکش پریس گفت: رقابت های آزاد گرند کراس کاراته با اشتراک 32 ورزشکار از چهار قاره آسیا، افریقا، اروپا وامریکا از تاریخ 24 تا 26 عقرب در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی راه اندازی گردیده بود. این رقابت ها همه ساله با اشتراک بهترین ورزشکاران کاراته راه اندازی می گردد، که از افغانستان این اولین بار بود که چهار ورزشکار به شمول دو بانو اشتراک نموده بودند.

آقای واعظی در مورد کسب مدال نقره از سوی قدرت الله عبیدی گفت: قدرت الله عبیدی ورزشکار یکی از کلپ های شهر کابل است و از هزینۀ شخصی خود به این رقابت ها شرک کرده است.

آن دو ورزشکار بانو که عضویت تیم ملی کشور را دارند در برابر حریفان شان شکست خوردند. سمیع الله عثمانی یکتن دیگر از ورزشکاران کشور تا لحظات بعد به مصاف حریف از کشور امارات به میدان میرود.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments