امرالله صالح: طالبان نمی توانند با ماین های چسپکی اراده یک ملت را بشکنند

comments 0

72 Views

هندوکش- کابل: امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری امروز سه‌شنبه یازدهم قوس به گروه طالبان هشدار داد، شکستن اراده یک ملت با ماین چسپکی امکان ندارد.
صالح در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشت: «طالبان در آخرین ویدیوهای تبلیغاتی خود نشان می‌دهند که چگونه ماین‌های چسپکی مردم را به خاک وخون می‌نشاند. درین ویدیوها گفته‌اند که اگر خواست طالب پذیرفته نشود این ماین‌ها نثار تمام شما می‌شود».
صالح اضافه کرد: «پیام من به طالبان این است که کسان دیگری نیز با توسل و اتکا به وحشت خواستند این ملت را به تمکین وادارند ناکام شدند».
مردم افغانستان از ترس ماین چسپکی تسلیم جهل و وحشت نخواهند شد. شاید رو آوردن شما به سیاست برای تان جایگاه ایجاد کند اما شکستن اراده یک ملت سی‌وپنج میلیونی با ماین های چسپکی امکان ندارد».
امرالله صالح به طالبان هشدار داد: «ما بزودی این وسیله شیطانی شما را نیز هیچ خواهیم ساخت. این چلنج من به اتکا به خدا و مردم به طالب است».
شایان ذکر است که پس از امضای توافقنامه میان طالبان و امریکا در دوحه قطر، میزان ناامنی، انتحار، انفجار و خشونت در افغانستان از سوی گروه طالبان افزایش یافته است که در نتیجه این حملات کوردلانه طالبان صدها فرد ملکی کشته وزخمی شدند.
عبید رادپور

Share this page to Telegram

Comments