افراطیان داعش و طالب از میانمار عبرت بگیرید! // نویسنده: محمدرضا “مبارز”

comments 0

0 Views

قتل عام ، کشتار و سلاخی ملت مظلوم مسلمان افغانستان در امن ترین حریم الهی در مساجد باقرالعلوم ، الزهرا و اخیرا مسجد جوادیه هرات، مسجد امام زمان (ع) حکایت از آن دارد که دشمن قسی القلب ملت افغانستان به چه اندازه در مغایرت با فرامین و احکام دین مبین اسلام برداشت و قرائت سوء دارند.
سوال اصلی این جاست که فجایع مسلمان کشی بین بودایی های میانمار ، تروریستان داعشی و طالب کدام عمل قبیح تر و دد منشانه تر است؟
درحقیقت حوادث اخیر ثابت ساخت که داعشیان و طالبان کودکان معصوم ، مادران مظلوم و سالخورده گان مردم مسلمان افغانستان را در مساجد سلاخی و قرآن یگانه کتاب مقدس مسلمین جهان را در امن ترین حرم الهی (مسجد ) حریق و شهید نمودند. هتک حرمت به زن مسلمان افغانی ، وحشت و دهشت در خانه خدا ، در این حرم امن الهی فجایع بی نظیر تاریخی و بشری را خلق کردند و دست تمام جباران ، ظالمان ، کافران تاریخ بشری را شستند.
ابعاد فاجعه در مسجد امام زمان (ع) از سوی داعشیان و طالبان به اندازه ایی بزرگ بود که با کشتار و قتل عام مسلمانان روهینگیا در میانمار هیچ نمی توان قیاس نمود. یکی از دلایل فاجعه ی داعشیان و طالبان کشتن مسلمان بدست مسلمان در خانه خدا و حریق شدن قرآن کتاب مقدس مسلمین، سر بریدن اطفال و زنان بی گناه ، شهید نمودن حریم الهی (مسجد) که گناه عظیم ، نابخشودنی و عمل ضد اخلاقی و اسلامی بودند، را مرتکب شده اند . کشتار و فجایع در مسجد امام زمان (ع) یک تراژدی تاریخی و بشری از طرف داعشیان و طالبان بود. این اعمال مدعایی است بر ثبوت عمق جنایات ضد بشری و انسانی این تروریستان و اجیران آی اس آی پاکستان در برابر ملت مظلوم افغانستان و مسلمین جهان…
لذا نباید فراموش کرد که قتل و جنایت از طرف هر ملت و دولتی در برابر مسلمان و یا غیر مسلمان در ذات خویش مذموم و محکوم است . اما جنایات بوداییان در برابر امت مسلمان روهینگیا یک عملی است که در طول تاریخ اسلام برای ملت های مسلمان کماکان در ابعاد کوچک و بزرگ تکرار و صورت گرفته است و این سخن بدین معنی است که مسلمانان نباید از جانب دشمنان خویش ترحم و شفقت را انتظار داشته باشند.
اما جای بسی تاسف و اندوه در این است که یک عده ای که خویشتن را مسلمان ناب و راستین میخواند ، اعمال و ظاهر اسلامی دارند کتاب خداوند ، سنت و شریعت را ملاک عمل خویش قرار میدهد دست به اعمالی میزنند که تااکنون حتی یهود و نصارا دست به این چنین فجایع در خانه خدا (مسجد) و حریق کتاب الله، سر بریدن زنان و کودکان معصوم بطور همزمان مرتکب نشده اند.
بدین دلیل جای غم و اندوه است که جنایات بشری_ انسانی داعشیان و طالبان در کشور به باد فراشی سپرده شده است و وجدانهای علماء، روشنفکران ، جامعه مدنی ، محصلین و همه مردم در برابر این وحشی صفتان تاریخ خفته است.
اقدام و بسیج همگانی در حوادث اخیر در برابر تروریستان داعشیان و طالبان نهایت احساس میگردید اما گذشت زمان همه چیز را با خود به تاریخ سپرد. اکنون دو راهکار اساسی برای راه حل مسلمان کشی در افغانستان و میانمار وجود دارد”
اول داعشیان و طالبان از مسلمان کشی ، افغان کشی و برادر کشی، کشتار زنان و اطفال ، حریق نمودن کتاب الله و تخریب مساجد در حریم امن الهی دست بردارند. در وازه های جنت در افغانستان وجود ندارد با خلق فجایع در مسجد به هیچ جنتی نه تنها نخواهند رفت بلکه جایگاه شان در دوزخ ابدی خواهند بود.
﴿ وَمَنْ یَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُتَعَمِّدًا فَجَزَاؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِیهَا وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا عَظِیمًا ﴾نساء: .۹۳ و هر کس عمداً مؤمنى را بکشد کیفرش دوزخ است که در آن ماندگار خواهد بود و خدا بر او خشم مى گیرد و لعنتش مى‏ کند و عذابى بزرگ برایش آماده ساخته است.
در نتیجه دروازه توبه و عفو از طرف ملت افغاستان و خداوند همیشه باز است اگر شما داعشیان و طالبان بدرستی منادیان به اصطلاح جهاد هستید از جهاد برادر کشی، مسلمان کشی ، افغان کشی برای همیشه دست بردارید و از خواب غفلت بیدار شوید جهاد واقعی شما در میانمار ، فلسطین واقع گردیده است . اعمال و حرکت تان در آنجا هم ارزش اسلامی دارد و هم ثواب اخروی…
در اخیر سخن نیاز است که همه ی شما داعشیان و طالبان اگر نوکر و اجیر سازمان ضد انسانی و بشری آی اس آی پاکستان نیستید از تمام انرژی و حرکت تان در جهت لبیک به فریادهای کودکان بی دفاع ، مادران معصوم ، میانمار و فلسطین جواب بدهید. این فریادهای هل ناصر من ینصرنی اجابت کنید تا ملت افغانستان از جهتی به صداقت در اعمال تان اطمینان حاصل کند و از جهتی دیگر توبه و جنایات شما نزد خداوند و ملت افغانستان مورد عفو قرار گیرید.

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply