ارگ: کسانی که مردم را می کشند دشمنان حکومت افغانستان استند

comments 0

0 Views

هندوکش – کابل: حکومت نه از داعش استفاده می کند و نه هم از طالبان حمایت می کند، حکومت به آوردن اصلاحات متعهد است.
در یک کلیپ ویدیویی که معاون دفتر رسانه های ریاست جمهوری به رسانه ارسال داشته، گفته شده است، اتهاماتی که مردم به محمد اشرف غنی رئیس جمهور و عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه وارد می کنند که آنها در گزینش نامزد وزیران کنار نمی آیند، این یک شایعه پراگنی است.
به گفته نامبرده حکومت متعهد به آوردن اصلاحات می باشد نه از داعش استفاده می شود، نه از طالبان حمایت می کند و نه رهبران حکومت بالای گزینش نامزد وزیران اختلاف دارند.
به گفته نامبرده این که فرستادن نامزد وزیران به پارلمان وقت زیاد را می گیرد علت این است تا افراد شایسته به صفت نامزد وزیر معرفی گردند.
وی مشکلات موجود را در حکومت می پذیرد قسمی که رئیس جمهور نیز به مراتب از آن یاد آوری کرده است اما این بدان معنا نیست که حکومت در صدد اوردن اصلاحات نیست و یا نمی خواهد اصلاحات بیاورد.
وی گفت ، مردم شایعه پراگنی می کنند که حکومت از داعش حمایت می کند که ما این گفته ها را به شدت رد می کنیم .
موصوف از طالبان تقاضأ کرد که فرصت را برای پیوستن به پروسه صلح از دست ندهند و به عقیده وی هر کسی که مردم را می کُشد دشمن حکومت افغانستان میباشد.
این در حالی است که بعضی از مردم رئیس جمهور را متهم میکنند که در سه سال گذشته حکومت برای حفاظت از مردم راهکار درست و مؤثر را ترتیب نداده است.
سپوژمی پوپلزی

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *