ارگ: برای مبارزه با فساد باید اجماع ملی شکل گیرد

comments 0

0 Views

هندوکش _ کابل: رئیس جمهورغنی امروز سه شنبه (17 اسد) در کنفرانس مشترک مبارزه با فساد اداری در سکتورهای دفاعی و امنیتی کشور، اشتراک و سخنرانی کرد.
در خبرنامه ارگ ریاست جمهوری آمده است: «رئیس جمهور نخست به خانواده های قربانیان حادثه میرزا اولنگ ولایت سرپل تسلیت گفت و این عمل دشمنان مردم افغانستان را تقبیح نمود و همچنان اضافه نمود، تروریستان در تیوره ، جانی خیل، کوهستانات و دیگر نقاط کشور از سوی نیروهای امنیتی کشور تلفات و شکست سنگین دیده اند».
رئیس جمهور افزوده است:« تروریستان بخاطر انتقام جویی از نمازگزاران، معلمان، کشاورزان و دیگر اقشار بی دفاع کشور میگرند، من وعده می سپارم که نیروهای امنیتی ما انتقام خون تک تک حادثه میرزا اولنگ را خواهند گرفت».
آقای غنی گفته است: «نیروهای امنیتی کشور اکنون از دو استراتژی دفاع و تهاجم در مقابل دشمن کار میگرد تا بتوانند پلان های شوم دشمنان را خنثی نمایند».
وی اضافه نمود: « دیدارهای که از قول اردوی هرات و هلمند داشتم، دریافت نمودم که نیروهای امنیتی کشور از روحیه بلند و مورال و انگیزه قوی برخوردار استند».
به نوشته خبر نامه ، رئیس‌جمهور کشور از تلاش‌های نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان در تأمین امنیت و دفاع از کشور قدردانی نموده تأکید ‌ورزید که، برای احقاق حقوق هریک از این نیروها، توجه خاص صورت می‌گیرد و هیچگاه خانواده‌های شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی، به ‌فراموشی سپرده نخواهند شد.
عبید رادپور

Share this page to Telegram

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *