ارتباط ظروف مسی با سرطان خون

comments 0

0 Views

بخش خدمات صحت سایت

معروف است که داکتران اموپتی به کسانی که از درد مفاصل رنج می‌برند داشتن یک دست بند مسی را توصیه می‌کنند و دلیل این امر را هم کمبود یون‌های مسی در خون ذکر می‌کنند که با تماس دست بندهای مسی با پوست بخشی از این کمبود جبران شده و از درد مفاصل کاسته می‌شود. از سوی دیگر محققین یکی از علت‌های بروز بیماری آلزیمر را رسوب یون‌های آلومینیوم در مغز عنوان می‌کنند تا چند دهه پیش مردم کشور ما رسم داشتند برای پخت غذا مخصوصاً قورمه و آش از دیگ های مسی استفاده می‌کردند و یک کفگیر آهنی داشتند که موقع پخت غذا دائم درون آن قرار می‌گرفت…

هیچ‌کس نمی‌دانست چرا باید این کفگیر درون دیگ مسی قرار بگیره، فقط می‌دانستند برای پخت غذا خیلی خوب است داستان از این قراراسن که بدن (مخصوصاً مغز) برای سلامت و نشاط و کنترل اسیدلاکتیک و کورتیزول به 6 میلیارد یون مس نیاز دارد و به همین نسبت یون آهن. کمبود یون مس باعث میشود که شما دائم احساس رخوت و خواب آلودگی و کسالت کنید .

در ضمن هیچ کارتل داروئی نمی‌تواند از یون یک عنصر برای شما تابلیت تهیه کند…. و آن که مثلاً به اسم تابلیت آهن به خوردن شما می‌دهند شامل مولکول آهن است که برای بدن هیچ کاربردی ندارد .

غذا موقع پخت در درون دیگ مسی از یون آزاد شده این ظرف استفاده می‌کند و در بدن شما فوق‌العاده احساس نشاط و انرژی ایجاد می‌شود و دیگه از آن دهن‌درگی ( فاژه )  و خمیازه و کسالت خبری نیست و باعث طول عمر مفید و سلامتی جسمی مخصوصاً برای خانم‌ها نزدیک به دوران عادت ماهیانه دارد.

صحتمندی شما آرزوی ماست .

Share this page to Telegram

Comments