آیا میدانستید ؟

comments 0

0 Views

بخش خدمات صحت سایت

مصرف بعضی از مواد ها در طول شبانه روز علاوه بر اینکه برای سلامتی و تناسب اندام مفید است باعث شادابی پوست میشود هرکدام از آن ها برای قسمتی از بدن و سلامتی مفید است که ما برخی از آن ها را برای شما در این مطلب جمع آوری کرده ایم .

ممپلی

اگر به ممپلی حساسیت ندارید ، این دانه خوشمزه را بخرید و بخورید زیرا خطر مرگ ناشی از حمله قلبی را کاهش میدهد

بادام

خوردن بادام باعث میشود کمتر هوس خوردن نان و برنج داشته باشید بادام میگرن را از بین میبرد ، برای خانم ها مانع کم خونی و پوکی استخوان میشود بادام دشمن فشار خون بالا و دیابت است .

ملی سرخک

ملی سرخک برای کبد ( جگر ) و معده بسیار مفید است . سم زدای بسیار خوبی است و خون را تصفیه میکند و به دلیل فیبر بالایی که دارد احساس سیری ایجاد میکند

سیب

سیب میتواند ناراحتی های شایعی مانند خشکی پوست ، ترک خوردگی پوست ،رنگ پریدگی و بسیاری از بیماری های پوستی طولانی و مزمن را از بین برد یا با نشانه های آن ها را کاهش دهد .

خسته گل آفتاب پرست

اگر زیاد با گوشی و فضای مجازی کار میکنید خسته گل آفتاب پرست فاقد نمک بخورید ، زیرا حاوی مقادیر زیادی ویتامین A

است که از خشکی چشم ، تاری دید و ۲بینی پیشگیری میکند .

کاهو

برگ های بیرونی کاهو ارزش خوراکی بسیاری دارد این برگ ها بیشتر در معرض نور آفتاب قرار دارد و نسبت به برگ های داخلی حاوی ویتامین بیشتر است ، هرچه کاهو سبزتر باشد ویتامین بیشتری دارد

سبزی پالک

آب سبزی پالک جوان کننده و زیبا کننده ی خانم ها و آقایان میباشد کاهش کم خونی و جلوگیری از رنگ پریدگی

کاهش چاقی شکم ،افزایش ضخامت ناخن نیز از خواص هایش است .

ناک

جلوگیری از پوسیدگی دندان ، حاوی قند سوربیتول است که هضم غذا را تسهیل میبخشد در عین حال در دهان تجزیه نمیشود که به دندان ها آسیب بزند .

صحتمندی شما آرزوی ماست .

Share this page to Telegram

Comments