آغاز رقابت های جام جهانی کرکت درانگلستان و ویلز

comments 0

0 Views

هندوکش _ ورزش: مسابقات جام جهانی کرکت سال 2019 میلادی امروز رسماً به میزبانی کشور انگلستان وویلز با اشتراک تیم های از افغانستان، انگلستان، استرالیا، بنگله دیش، پاکستان، هند، نیوزیلند، سریلانکا، ویست اندیز و افریقای جنوبی آغاز می شود.

نخستین بازی جام جهانی امسال، امروز مؤرخ ( 9 جوزا) سال 1398 برابر است با (30 می) سال 2019 میلادی میان تیم های انگلستان و افریقای جنوبی برگزار می شود.

دومین بازی جام جهانی امسال، فردا مؤرخ (10 جوزا) سال 1398 برابر است با (31 می) سال 2019 میلادی میان تیم های ویست اندیز و پاکستان راه اندازی می گردد.

سومین بازی جام جهانی امسال، مؤرخ (11جوزا) سال 1398 برابراست با (اول جون ) سال 2019 میلادی میان تیم های افغانستان و استرالیا برگزار می شود. و نیز در همین روز تیم های نیوزلند و سریلانکا باهم مسابقه دارند.

در این رقابت های جام جهانی امسال، گلبدین نائیب کاپتانی تیم ملی افغانستان را بر عهده دارد. و همچنان در کنار سایر ورزشکاران ورزیده افغان ستاره های همچون راشد خان، محمد نبی، ومجیب الرحمن نیز حضور دارند.

ناگفته نماند که در نوشته یکی از روزنامه های چاب انگلستان آمده است؛ همه تیم های شامل جام جهانی کرکت سال 2019 میلادی در مقابل شیوه های خاص ورزشکاران کرکت افغانستان آسب پذیری های خواهند داشت و باید در مقابل طرز تهاجم بی باکانۀ افغانها هوشیار وبیدار باشند. بخاطریکه تا امروز هیچ تیم را در جهان نمی توان سراغ نمود که در مدت کوتاه مانند تیم کرکت افغانستان به این جایگاه قرار بگیرد.

برعلاوه روزنامه انگلستانی، ویرات کولی کاپتان ملی کرکت هند نیز از تیم کرکت افغانستان ستایش نموده است و این جام جهانی را سراسر از آزمون خوانده است. همچنان گفته است که در این جام همه تیم های قوی اند، مثلا شما اگر افغانستان را ببینید، کاملا تغیر نموده است و هر تیم را می تواند به آسانی مآیوس نماید.

تمام تیم های حاضر در رقابت های جام جهانی کرکت سال 2019 میلادی در بازی یکروزه پنجاه آوره در یازده استدیوم ورزشی انگلستان و ویلز باهم به میدان میروند. که از آنجمله چهار تیم به مرحله گروپی به فاینل میرود که بازی های فاینل در چهارم جولای سال جاری برگزار می شوند.

آرش احساس

Share this page to Telegram

Comments